काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले ) प्रदेश सम्पर्क कमिटी प्रदेश नं.१ को राजधानीमा सम्पन्न प्रथम अधिवेशनबाट नयाँ कमिटी निर्वाचित भएको छ । पार्टी स्थायी कमिटी सदस्य एवम् सम्पर्क समन्वय कमिटीका ईन्चार्ज लालवाबु पण्डितले निर्वाचित नयाँं कमिटीका पदाधिकारीहरुलाई सपथ ग्रहण गराएका  छन् । निर्वाचित नयाँं कमिटीको अध्यक्षमा कपिलदेव ओली, उपाध्यक्षमा खण्डमान राई, सचिवमा नवराज घिमिरे, उपसचिवहरुमा सीताराम अधिकारी र बिमल काफ्ले निर्वाचित भएका छन् । ७४ सदस्यीय कमिटी सर्बसम्मत रूपमा निर्वाचित भएको हो ।
नामावली

क्र.सं       पद    निर्वाचन क्षेत्र            निर्वाचितउम्मेदवारको नाम थर
१.
    अध्यक्ष    पदाधिकारी             क. कपिल देव ओली
२    उपाध्यक्ष    पदाधिकारी            क. खण्डमान राई
        पदाधिकारी            
३    सचिव    पदाधिकारी             क. नवराज घिमिरे
४    उपसचिव    पदाधिकारी             क. सिताराम अधिकारी
५    उपसचिव    पदाधिकारी             क. विमल काफ्ले
  २.                    
    सदस्य (भौगोलिकक्षेत्र)                
२.२.१    खुल्ला सदस्य        २८        


२.१        ताप्लेजङ
             क.मोहन योञ्जन


        ताप्लेजङ             क. सन्तोष मादेन
        पाँचथर            क. राम कुमार सम्वाहाङ्गफे
        पाँचथर            क. हर्क वहादुर दाहाल
        इलाम            क. टंक मुखिया
        इलाम            क. कृष्ण प्रसाद काफ्ले
        झापा            क.युवराज प्रसाई
        झापा            क. राम प्रसाद गौतम
        मोरङ            क.यज्ञ प्रसाद चम्लागाई
        मोरङ            क. नविन पौडेल
        सुनसरी            क.खगेन्द्र कुमार मेन्याङ्गवो
        सुनसरी            क.विष्णु प्रसाद निरौला
        धनकुटा            क. नारायण वावु तिम्सिना
        धनकुटा            क. विर वहादुर खतिवडा
        तेह्रथुम            क. राजेश कुमार थेगुवा लिम्वु
        तेह्रथुम            क. विर वहादुर थापा
        भोजपुर            क.नगेन्द्र खनाल
        भोजपुर            क. ऐश्वर्य श्रेष्ठ
        संखुवासभा            क रमेश कुमार रिजाल

        संखुवासभा            क.चन्द्रमणी भुजेल
        सोलुखुम्वु            क.टिकाराम कार्की
        सोलुखुम्वु            क. टपेन्द्र कार्की
        ओखलढुङ्का            क.राजेन्द्र गुरुङ
        ओखलढुङ्का            क. शेर वहादुर मगर
        उदयपुर            क. पर्शुराम वस्नेत
        उदयपुर            क.मन्दीरा पोखरेल गौतम
        खोटाङ            क.श्याम कुमार तामाङ
        खोटाङ
            क. पवन कोइराला
२.२
    खुल्ला (महिला)                
        ताप्लेजङ
            क. दीपा देवी परियार
        पाँचथर            क. विद्या थापा दाहाल
        इलाम            क. विद्या रुपा शर्मा
        झापा            क. इन्दु सापकोटा
        मोरङ            क.अम्विका दाहाल
        सुनसरी            क. शान्ता नेपाल
        धनकुटा            क. विमला देवी पौडेल
        तेह्रथुम            क. अनन्त कुमारी सम्वाहाङ्फे
        भोजपुर            क. शशीकला रोकाहा
        संखुवासभा            क.मिनु तामाङ
        सोलुखुम्वु            क. सम्झना श्रेष्ठ
        ओखलढुङ्का            क. रेन्जु न्यौपाने
        उदयपुर            क.गीता थापा
        खोटाङ            क.लिला राई
  ३.    सदस्य (भौगोलिकक्षेत्र)
खुल्ला सदस्य                क.होमनाथ दंगाल (झापा)
                    क अमर वहादुर दाहाल (मोरङ)
                    खाली (१ सदस्य पछि थप गर्ने)

३.    
सदस्य (समावशी क्षेत्र)                
३.१    
महिला                क.जानुका आचार्य
                    क.वन्दना दुलाल
                    क. राधिका देवी दाहाल
                    क. लक्ष्मी कुमारी गिरी
                    क.कला राई
                    क.शान्ती देवान
                    क. उमा देवी पनेरु
                    क. इन्दीरा भट्टराई
४    
सदस्य– दलित                 
४.२                    क.कोपिला मोते
                    क.भिम वहादुर दर्नाल
५    सदस्य– आदिवासी जनजाती                
  ५.२                    क. हर्कराज राई
                    क. ममता राई
 ६    अल्पसंख्यक ÷अपांगता                
 ६.१                    क. बीर वहादुर धिमाल
७    सदस्य– मधशी                
                    क.रवि शंकर झा


८    सदस्य (खुल्ला क्षेत्र)
        ११    
                क. के.वी. वानिया
                क.गणेश दाहाल
                क.हेमराज सुवेदी
                क.सिताराम राउत
                क.नारायण कुमार प्रसाई
                क.मात्रिका प्रसाद भट्टराई
                क.चन्द्र वहादुर राई
                क.अग्नी प्रसाद घिमिरे
                क. ज्ञानु इजम
                क. तुलसी राम सापकोटा
                क. छत्रपति गुरुङ







...

All Comments.......


Please Login/Register To Comments